Čtyřhra muži - sobota 23.11.2020


Litujeme, registrace skončila.

2. článek o našem turnaji v denním tisku Českolipský deník.


  • Datum: 23.11.2019 10:00
  • Umístění: tenisová hala v České Lípě (Mapa)
  • Více informací: tenisový areál u Ploučnice v České Lípě

Popis

FOTO: Tenisová rodina si opět mákla. Kralovali Brett s Horáčkem

                        

27.11.2019                     

V České Lípě se dál rozjíždí turnaje spolku Tenisová rodina, v pořadí již 2. turnaj v mužském deblu uspořádaný v tenisové hale je minulostí. Hrálo se v sobotu 23. listopadu dopoledne a denní termín dokázal přilákat šestnáct tenisových párů. 

        

                    Tenisová rodina si opět mákla. Kralovali Brett s Horáčkem lupa-plus

   

        Tenisová rodina si opět mákla. Kralovali Brett s Horáčkem                     |             Foto: Tenisová rodina        

        

Po jednom páru dodala města Brandýs nad Labem, Mimoň a Stráž pod Ralskem. Ostatní dua se dala dohromady z České Lípy a okolí. Pouze jeden pár dokázal vyhrát všech sedm soutěžních zápasů – akci opanovalo mimoňské duo Michal Horáček – Daniel Brett. Postupem do finále potvrdili svoje vysoké kvality obhájci říjnového triumfu Michael Berger – Marek Svoboda. Velmi těsně se do boje o nejvyšší příčku neprobojovala nakonec bronzová dvojice turnaje David Gregor – Petr Bartoníček.

Díky velkému počtu účastníků se mohl zavést v play off hned dvojitý pavouk. Zahráli si ho tedy i ti hráči, kteří neuspěli v 1. kole play off. Zlaté medaile si z této části odnesli Tomáš Němec – Jiří Kubeš, stříbrné medaile si převzal pár Jaromír Kořínek – Martin Barcal, bronzové placky patřily páru Zdeněk Botek – Jan Jílek. 

„Konkurence v turnaji byla tak velká, že hodně velmi kvalitních dvojic se do bojů o trofeje vůbec nedostalo a po čtvrtfinále pro ně turnaj skončil. Co je ale důležité, tak to, že hráči v turnaji vytvořili skvělou přátelskou atmosféru, kterou podpořili i fanoušci. V hale bylo najednou tolik lidí, že se sotva dalo projít. Hráči si turnaj maximálně užili a z turnaje odcházeli s úsměvem na rtech a spokojení. Jsem moc rád, že se nám turnaj vydařil,“ popsal povedenou akci její organizátor Zdeněk Hykš.

Další setkání tenistů, tentokrát večerní, proběhne v sobotu 14. prosince od 18:00 hodin na 3. mužském deblu. „Přijďte si určitě zahrát a nasát atmosféru turnaje. Tolik pozitivní energie, kolik jí nabízí naše turnaje, jen tak někde nenajdete. Přidejte se do naší party a přijďte mezi nás,“ nabádá tenisově nadšence Zdeněk Hykš.